Balistik ötesi...

Projelerimiz
Referanslarımız

ÜRÜNLERİMİZ

 

İLETİŞİM

BALİSTİK SAVUNMA SANAYİ VE TİC. A.Ş.

Ramazanoğlu Mah. Kaynarca Cad. Teveccüh Sok. Pendik/İstanbul

Tel: +90 216 595 15 28

Fax: +90 216 595 15 27

info@balistiksavunma.com

Mesajınız tarafımıza başarıyla ulaştı.

 

Hakkımızda

BALİSTİK Savunma Sanayi ve Tic. A.Ş olarak, üretim kalitesini artırıp yeni tasarımlar oluşturup bunları imal etmek,

Türk Silah Sanayisini en üst düzeye taşımaya yardımcı olmak ve ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamak hedefiyle 2015 yılında İstanbul’un Pendik ilçesinde UDACCHI Savunma Sanayi ve Tic. A.Ş olarak  kurulmuştur. Firmamızın yönetim kurulunun vermiş olduğu karar ile Mart 2018 tarihinde firmamızın ünvanı BALİSTİK Savunma Sanayi ve Tic. A.Ş olarak değiştirilmiştir.

   BALİSTİK Savunma, ülkemizde savunma ve silah sektörlerinde gelişimin sağlanması, daima yenilikçi tasarım ve ileri teknoloji ile üretim yapılmasını sağlamak , istihdam yaratmayı kendine misyon edinmiştir.

    BALİSTİK Savunma, uzman mühendis ve teknisyen ekibi ile  günümüzün teknolojisini, en iyi şekilde kullanarak, müşteri  memnuniyetini sağlayacak ve hedeflerimiz doğrultusunda kaliteli ürünleri imal ederek dünyaya sunmayı kendine vizyon edinmiştir.

    BALİSTİK Savunma, Milli Savunma Bakanlığından tüm üretim izinlerini almıştır. Uzak mesafe atışlarında 1MOA atış hassasiyetine sahip 1.100-1.600 metre mesafede etkili atış yapabilecek şekilde Ar-Ge’sini ve planlamasını yaparak kendi kalibrelerinde rakiplerinden geri kalmayıp hatta bir adım öne geçerek Bolt-Action COSMOS’u üretmeyi başlamıştır.